Polski : Aktualności SGH: Szkolenie biblioteczne on-line

Szkolenie biblioteczne on-line

Szkolenie biblioteczne on-line jest obowiązkowe dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę w SGH. Materiały szkoleniowe są dostępne na platformie e-sgh, test końcowy należy zaliczyć do 18 listopada.

​Studenci rozpoczynający studia licencjackie oraz magisterskie* w SGH na pierwszym semestrze zobowiązani są do realizacji czterech e-learningowych szkoleń instruktażowych:

• szkolenia bibliotecznego,
  • szkolenia BHP,
  • ochrony własności intelektualnej - podstawy,
  • społeczna odpowiedzialność organizacji (studia licencjackie, dowolny semestr I-VI).

Aby zrealizować szkolenia, należy zalogować się na platformie e-learningowej www.e-sgh.pl wykorzystując login i hasło do sieci SGH (dane do logowania się np. do poczty elektronicznej SGH czy Wirtualnego Dziekanatu).

esgh-logo.jpg

Materiały szkoleniowe są aktywne od 1 października. Test zaliczający należy rozwiązać do dnia 18 listopada 2020 r

* Ze szkoleń zwolnieni są studenci kontynuujący naukę w SGH na studiach magisterskich, którzy zrealizowali wymienione powyżej cztery szkolenia podczas studiów licencjackich.
Student kontynuujący studia w SGH, który nie zrealizował podczas studiów licencjackich któregokolwiek ze szkoleń, jest zobowiązany do jego realizacji na I semestrze studiów magisterskich.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Centrum Otwartej Edukacji
p. 226 / Gmach Główny SGH
e-mail: e-sgh@sgh.waw.pl

informacja; szkolenie

2020-10-01 08:00

2020-11-18 23:05

szkolenie biblioteczne, e-learnig

profil student

Utworzony o 2014-09-30 10:13 przez Maciej Bednarczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2020-10-07 11:45, autor ostatniej modyfikacji: Marcin OCHALSKI