Polski : Aktualności SGH: Dodatkowe moduły bazy EBSCO w dostępie próbnym

Dodatkowe moduły bazy EBSCO w dostępie próbnym

Firma EBSCO umożliwiła nam dostęp testowy do doatkowych dwóch modułów specjalistycznych, tj. EconLit with Full Text oraz eBook Business Collection. Obydwie kolekcje będą dostępne w sieci uczelnianej do końca kwietnia.

Informujemy, że do końca kwietnia br. będzie otwarty dostęp do dwóch dodatkowych modułów specjalistycznych EBSCO:

• EconLit in Full Text
    zawiera pełnotekstowe wersje około 600 tytułów czasopism, w tym czasopism American Economic Association
  • eBook Business CollectionTrial
    Książki elektroniczne z tego zbioru zostały dobrane pod kątem przydatności dla studentów i naukowców prowadzących badania na temat działalności gospodarczej, projektów specjalnych i potrzeb przedsiębiorstwa. Mają one pomagać w zrozumieniu ogólnych koncepcji biznesowych. eBook Business Collection dotyka szeregu zagadnień biznesowych, takich jak marketing, finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw i przedsiębiorczość, z dodatkowym naciskiem na awans zawodowy, rozwój osobisty, metody komunikacji i tworzenie sieci współpracy.
Obydwie bazy są dostępne w sieci uczelnianej do 30 kwietnia na platformie EBSCOhost lub za pomocą bezpośrednich linków.

2019-03-01 12:00

2019-04-30 23:00

profil doktorant; profil pracownik; profil student; strona główna

Utworzony o 2016-03-18 15:28 przez Agnieszka BOLUK-SOBOLEWSKA