Polski : Aktualności SGH: Bankfocus w dostępie testowym

Bankfocus w dostępie testowym

Firma Bureau van Dijk umożliwiła użytkownikom z SGH dostęp próbny do platformy Bankfocus. Baza będzie dostępna w seici uczelnianej do 15 maja.

Firma Bureau van Dijk umożliwiła użytkownikom z SGH dostęp próbny do platformy Bankfocus. Jest to specjalistyczny serwis udostępnijący szereg narzędzi do badania około 44 tysięcy instytucji bankowych i finansowych tworzony przez Bureau van Dijk oraz Moody's Analitycs.

Baza będzie dostępna w sieci uczelnianej do 15 maja na stronie http://bankfocus.bvdinfo.com

Aby móc skorzystać z serwisu należy poprosić o utworzenie profilu za pomocą narzędzia "Register for your free trial​", gdzie należy wypełnić wszystkie pola, a w polu "Company name" należy wpisać frazę "SGH - BankFocus trial" oraz podać adres email z domeny SGH. Odpowiedż z loginem oraz hasłem do serwisu otrzymają Państwo bezpośrednio z firmy BvD.

Broszura informacyjna o zawartości serwisu​

2019-04-24 12:00

2019-05-15 20:00

profil doktorant; profil pracownik; profil student