Polski : Aktualności SGH: Seminarium Taylor & Francis Publishing Roadshow

Seminarium Taylor & Francis Publishing Roadshow

Wydawnictwo Taylor & Francis oraz firma ABE-IPS zapraszają do uczestnictwa w seminarium Taylor & Francis Publishing Roadshow, które odbędzie się 4 marca br. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW). Spotkanie przeznaczone jest dla autorów artykułów naukowych oraz innych zainteresowanych osób.

tfgroup-logo.png

Wydawnictwo Taylor & Francis oraz firma ABE-IPS zapraszają do uczestnictwa w seminarium Taylor & Francis Publishing Roadshow, które odbędzie się 4 marca br., w środę, w godzinach 10:00 – 13:00, w sali projekcyjnej nr 256 (poziom 2) w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66, 00-312 Warszawa).

Spotkanie będzie dedykowane twórcom artykułów, pracownikom naukowym, doktorantom, a także pracownikom bibliotek.

Zainteresowanym osobom przedstawione zostaną między innymi użyteczne wskazówki w odniesieniu do procesu publikowania artykułów w czasopismach Taylor & Francis. Uczestnicy spotkania będą również mogli dowiedzieć się, w jaki sposób Taylor & Francis wspiera pracowników naukowych w zakresie Open Access.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Ulotka informacyjna oraz program seminarium​

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o rejestrację pod linkiem:

Lista miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

konferencja; warsztat; spotkanie

2020-02-18 20:00

2020-03-03 16:00

profil pracownik; profil doktorant

Utworzony o 2020-02-18 19:17 przez Maciej Bednarczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-18 19:19, autor ostatniej modyfikacji: Marcin OCHALSKI