Polski : Aktualności SGH: Skanowanie fragmentów książek

Skanowanie fragmentów książek

Informujemy, że w związku z otwarciem od 1 października Czytelni, Oddziału Informacji Naukowej oraz wydłużeniem godzin otwarcia Wypożyczalni zmienione zostaną tygodniowe limity skanów. Od 14 października tylko studenci i doktoranci SGH będą mogli otrzymać 50 stron skanów tygodniowo.
Pracowników SGH i pozostałych czytelników zapraszamy do korzystania z Czytelni, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00.
Przypominamy, że zamówienia na skany należy wysyłać na adresy: wypozyczalnia@sgh.waw.pl oraz infnauk@sgh.waw.pl
Prosimy o uprzednie upewnienie się czy potrzebne materiały nie są dostępne w wersji elektronicznej. Użytecznym narzędziem do przeszukiwania e-zasobów jest multiwyszukiwarka Primo.

2020-10-12 12:00

2020-10-19 00:00

profil pracownik; profil student; profil doktorant

Utworzony o 2020-03-20 12:21 przez Maciej Bednarczyk