Polski : Aktualności SGH: Nieograniczony dostęp do „Pulsu Biznesu” bezpłatnie dla SGH

Nieograniczony dostęp do „Pulsu Biznesu” bezpłatnie dla SGH

​„Puls Biznesu” czyli najważniejsze newsy biznesowe, informacje ekonomiczne i gospodarcze, analizy, podcasty i więcej – od teraz dostępne bezpłatnie dla całej społeczności SGH w dowolnym miejscu i na każdym urządzeniu. A to wszystko dzięki współpracy z Santander Bank Polska – należącym do Klubu Partnerów SGH.

2020-04-21 13:00

2020-06-01 00:00

Utworzony o 2020-04-21 13:48 przez Marcin OCHALSKI
Data ostatniej modyfikacji: 2020-04-21 13:50, autor ostatniej modyfikacji: Marcin OCHALSKI