Polski : Aktualności SGH: Godziny otwarcia Wypożyczalni, zwrot książek

Godziny otwarcia Wypożyczalni, zwrot książek

W wyniku szczególnej sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 Wypożyczalnia Biblioteki pracuje zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce.

W związku z powyższym zwrot książek odbywa się wyłącznie poprzez umieszczenie ich w specjalnej wrzutni, która usytuowana jest przy wejściu do Biblioteki od strony ulicy Batorego. Wrzutnia (trezor biblioteczny) jest czynna w godzinach 6:00 – 22:00.

wrzutnia instrukcja.jpg

Oddane przez Państwa książki muszą być poddane kwarantannie, dlatego też stan konta nie jest aktualizowany na bieżąco, a dnia następnego. W związku z powyższym wypożyczenie nowych pozycji jest możliwe dopiero w dniu kolejnym. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy, niestety są one spowodowane tylko i wyłącznie koniecznością zachowania względów bezpieczeństwa nas wszystkich.

Drodzy Czytelnicy wspierajmy się wzajemnie, czas epidemii jest stanem przejściowym.

od 1 czerwca br. w Bibliotece SGH funkcjonuje Wypożyczalnia

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach:

· poniedziałek – 11:00 - 14:00

· wtorek – czwartek 14:00 – 17:00

· piątek – 11:00 – 14:00

z góry dziękujemy za wyrozumiałość
pracownicy Książnicy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

2020-06-30 11:00

2020-09-30 00:00

profil doktorant; profil pracownik; profil student; profil absolwent

Utworzony o 2020-06-03 11:12 przez Marcin OCHALSKI
Data ostatniej modyfikacji: 2020-09-03 13:13, autor ostatniej modyfikacji: Marcin OCHALSKI