Polski : Aktualności SGH: Dostęp do podręczników Pearsona

Dostęp do podręczników Pearsona

Uruchomiony został roczny dostęp do podręczników wydawnictwa Pearson. Kolekcja obejmuje sto ebooków z zakresu nauk ekonomicznych i zarządzania.

Dostęp do stu podręczników wydawnictwa Pearson z zakresu nauk ekonomicznych.

Strona działa na zasadzie wirtualnej wypożyczalni książek. Po wejściu na stronę https://resolver.vitalsource.com należy się zarejestrować w celu założenia konta uprawniającego do wypożyczeń. Każdy czytelnik może korzystać z jednej książki, wybranej sposód tytułów dostępnych w ramach kolekcji. Każdy z podręczników może być wypożyczony przez jednego czytelnika. Dostępne pozycje znajdują się w zakładce Explore w części "Top picks for you".

Baza podręczników jest​ dostępna do listopada 2021 w sieci uczelnianej oraz zdalnie za pomocą usługi VPN.

2020-11-26 13:00

profil doktorant; profil pracownik; profil student

Utworzony o 2020-11-26 12:56 przez Maciej Bednarczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-26 12:56, autor ostatniej modyfikacji: Marcin OCHALSKI