Polski : Biblioteka | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Biblioteka

Biblioteka SGH istnieje od 1906 r., jest obecnie największą biblioteką ekonomiczną w Polsce. Posiada w swoich zbiorach ok. 1 mln woluminów książek i czasopism. Biblioteka  udostępnia ponad 700 tytułów polskich i zagranicznych czasopism bieżących oraz około 10 tysięcy tytułów czasopism, z pełnymi tekstami, w komputerowych bazach danych.

multiwyszukiwarka

Katalog Biblioteki SGH

IBUK LIBRA

Dostęp do podręczników Pearsona

Uruchomiony został roczny dostęp do podręczników wydawnictwa Pearson. Kolekcja obejmuje sto ebooków z zakresu nauk ekonomicznych i zarządzania.

Usługa skanowania książek

W związku z zamknięciem Biblioteki dla Czytelników limit maksymalnej liczby stron możliwych do zeskanowania został zwiększony do 75.

Biblioteka nieczynna do 29 listopada 2020 r.

ORBIS zamiast Amadeusa

Od połowy marca dostęp do systemu Amadeus został wyłączony i zastąpiony dostępem do systemu Orbis. Nowy system jest rozszerzeniem starego. Orbis umożliwia badanie prawie 400 milionów podmiotów z całego świata, łącznie z sektorem bankowym i finansowym, który był niedostępny w serwisie Amadeus. Wsystkie dotychczasowe konta indywidualne, umożliwijące ekportowanie danych, zachowują swoją funkcjonalność w Orbisie.

Rozszerzenie dostępu do zasobów elektronicznych

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych na terenie uczelni szereg wydawców, dystrybutorów i producentów baz danych rozszerzyło dostęp do swoich serwisów elektronicznych. W miarę napływania nowych informacji od wydawców będziemy Państwa informować na bieżąco o wszystkich tych zmianach.

Dostęp do podręczników Pearsona

Usługa skanowania książek

Biblioteka nieczynna do 29 listopada 2020 r.

ORBIS zamiast Amadeusa

Rozszerzenie dostępu do zasobów elektronicznych

Bazy

Konto biblioteczne
                                    POMOC

BASE - Bielefeld Academic Search Engine

baner_nukat.png

Wypożyczenia nocne

ZASADY wypożyczeń nocnych z księgozbioru podręcznego Czytelni Ogólnej

Dyrektor Biblioteki SGH

Masz Pytanie?

Masz pytanie?
Telefon:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.