Szkolenie biblioteczne on-line

2020-10-01 kategoria: informacja szkolenie

​Studenci rozpoczynający studia licencjackie oraz magisterskie* w SGH na pierwszym semestrze zobowiązani są do realizacji czterech e-learningowych szkoleń instruktażowych:

• szkolenia bibliotecznego,
  • szkolenia BHP,
  • ochrony własności intelektualnej - podstawy,
  • społeczna odpowiedzialność organizacji (studia licencjackie, dowolny semestr I-VI).

Aby zrealizować szkolenia, należy zalogować się na platformie e-learningowej www.e-sgh.pl wykorzystując login i hasło do sieci SGH (dane do logowania się np. do poczty elektronicznej SGH czy Wirtualnego Dziekanatu).

esgh-logo.jpg

Materiały szkoleniowe są aktywne od 1 października. Test zaliczający należy rozwiązać do dnia 18 listopada 2020 r

* Ze szkoleń zwolnieni są studenci kontynuujący naukę w SGH na studiach magisterskich, którzy zrealizowali wymienione powyżej cztery szkolenia podczas studiów licencjackich.
Student kontynuujący studia w SGH, który nie zrealizował podczas studiów licencjackich któregokolwiek ze szkoleń, jest zobowiązany do jego realizacji na I semestrze studiów magisterskich.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Centrum Otwartej Edukacji
p. 226 / Gmach Główny SGH