Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Urząd Statystyczny w Warszawie zaprasza na szkolenia on-line

2021-02-24 kategoria: warsztat wykład 

Urząd Statystyczny w Warszawie uprzejmie zaprasza studentów i pracowników naukowych Szkoły Głównej Handlowej do udziału w krótkich i bezpłatnych kursach on-line z zakresu zasobów informacyjnych statystyki publicznej.

Celem oferowanych przez nas zajęć jest opanowanie przez studentów umiejętności efektywnego korzystania z zasobów informacyjnych statystyki publicznej w pracy naukowej oraz karierze zawodowej. Proponowane szkolenie przybliża skomplikowaną strukturę baz i banków danych oraz umożliwia uczestnikom samodzielne generowanie i tworzenie zestawień informacji statystycznych. 

Wszystkie szkolenia prowadzone przez Urząd Statystyczny w Warszawie są bezpłatne, aktualnie ze względu na sytuacją epidemiczną oferujemy wyłącznie zajęcia w trybie on-line. Na zajęcia mogą się zgłaszać grupy studentów wraz z prowadzącym lub w ramach własnej działalności (koła naukowe, samorząd) Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej pod adresem: http://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/studenci

Archiwum